Lekcja biblioteczna w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Białobrzegach

Opublikowano: środa, 11 October 2017

11 października 2017 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Białobrzegach gościła klasę II a - humanistyczną z Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach pod opieką wychowawczyni, Pani Grażyny Huzar oraz Pań Małgorzaty Karasińskiej i Anny Fołtyn.

Celem wizyty było zapoznanie młodzieży z księgozbiorem biblioteki, przydatnym na

lekcjach języka polskiego i historii.

Po przedstawieniu prezentacji multimedialnej o bibliotece, prowadząca lekcję Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Białobrzegach - Jolanta Kozak zaprezentowała wybrane pozycje książkowe, które poszerzą wiedzę uczniów w zakresie nauk humanistycznych.

Zachęciła także młodzież do korzystania z bogatych zasobów biblioteki, zarówno książek, jak i zbiorów specjalnych, w tym filmów.